Halahojova levá ruka Halahojova pravá ruka
Studentský klub Katolického gymnázia Halahoj
Aktuálně O nás Tábory Domeček Kontakt Mrákotín Lana Lodě Adapťáky Fotogalerie Média Diskuze Odkazy Černoušek E-mail Přihlásit se

NÁŠ DOMEČEK

Nabízíme ubytování k příležitostnému přespání skupiny do 30 osob.

Domeček

 • K dispozici je předsíňka, WC a tři místnosti (každá velikosti školní třídy) vybavené a zařízené jako studentská čajovna, herna stolních a deskových her a v té poslední naleznete stolní fotbálky a šipky. Spaní je možné na matracích nebo na koberci. Pitná voda a topení je v celé budově.
 • Vybavení klubu k zapůjčení - varné konvice, mikrovlnka, hrníčky, kalebasy a čajové soupravy, talíře, příbory, hrnce, elektrický dvouplotnový vařič, hudební nosiče na přehrávání - MC, CD, MP3, sportovní náčiní, sto stolních a deskových her + hlavolamy, knihovnička…
 • Město Třebíč a okolí
  • Také je možné si zapůjčit lodě na vyjížďku po řece Jihlavě až na Dalešickou přehradu.
  • Nedaleko se nachází městský park a les.
  • Do centra a na náměstí je to pět minut chůze.
  • V Třebíči je možné navštívit památky zapsané na seznamu UNESCO – baziliku sv.Prokopa, židovské město, židovský hřbitov, synagogu.
  • V rámci pobytu lze také navštívit plavecký areál, horolezeckou stěnu, kina aj.
  • Studentský klub může sloužit i jako východiště do malebné přírody v okolí Třebíče – chráněné území Pojihlaví a Pooslaví, zřícenina hradu Rokštejn a památky v okolí - Telč, Jihlavu aj.
  • Ubytovaným bude zapůjčena složka obsahující všechny důležité informace o městě, kultuře, využití volného času v době pobytu, mapy města, turistické mapy ( 1 : 50 000 ).


Cena ubytování: 60,- Kč / osoba / noc
50,- Kč / osoba / noc pro členy Halahoje či SPJF
paušální poplatek 100 Kč za skupinu / noc za elektřinu.

Informace a objednávky:
Mgr. Vít Oplatek – Klub HALAHOJ
Otmarova 22 – 674 01 Třebíč
mobil: 604 251 512 / oplatekv@atlas.cz


\\Domeček čajovna Domeček čajovna 2 Domeček herna Domeček herna 2 Domeček herna 3 Domeček kuchynka Domeček kuchyňská linka Domeček stolní fotbálky Domeček chodba Domeček umyvadlo Domeček WC

ČAJOVNA

Aromatická vůně čaje, jemná melodická hudba a k tomu útulné prostředí. V úterý zde nalezneš klidné posezení, ale živější páteční večer ti dá možnost poznat něco nového - koncerty, debaty, přednášky, cestovatelské besedy, promítání fotek a videí z akcí a další programy. K tomu ti vždy milá a usměvavá obsluha nabídne široký výběr čajů (více než 40 různých druhů) pouze za takřka symbolický vstupní poplatek. K zapůjčení též nabízíme mnoho zajímavých knih.

dřevěný domeček za tělocvičnou v areálu Katolického gymnázia
pátek: od 18:00 do 23 hodin


Čajovna

HERNA STOLNÍCH A DESKOVÝCH HER

Přijít může každý. Nemusíte nic umět, nic znát, vše vám rádi vysvětlíme. Kromě spousty klasických her - šachy, go či člověče, nezlob se apod. - vám nabídneme i několik desítek her takzvaných moderních společenských - her, o nichž neplatí, že na ně jste již staří, her, které vás neomrzí ani podesáté, her, jež procvičí váš mozek přemýšlením i vaši bránici smíchem. Nevíte-li o co jde, zde je pro vás stručný popis několika her. A až vás hraní natolik vyčerpá, že již neuzvednete figurku, stále budete mít možnost změřit své síly s nejrůznějšími hlavolamy.

Máme největší výběr stolních her v kraji Vysočina a to přes 120 druhů her všech možných typů. Kromě toho máme bohatou sbírku hlavolamů a dva stolní fotbálky. Hry jsou určeny pro hráče všech generací, od dětí přes teenagery, dospělé až po seniory.

dřevěný domeček za tělocvičnou v areálu katolického gymnázia
pondělí: od 17:00 do 21:00 hodin
pátek: od 18:00 do 23:00 hodin


Herna